info
عکس ایستگاه اتوبوس بابائی
category

ایستگاه اتوبوس بابائی محله کوهسار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بابائی

ایستگاه اتوبوس بابائی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوهسار تهران و خیابان چمن آرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و سه ایستگاه اتوبوس در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع)، بانک سپه، کارخانه سنگ و هنر، کلینیک آفرود و کارواش دانشگاه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بابائی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بابائی تهران است که در محله کوهسار قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به چمن آرا بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بابائی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بابائی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بابائی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  چمن آرا، شهرک دانشگاه امام حسین
 • ایستگاه اتوبوس درب جنوبی دانشگاه
  زین الدین، بلوار شهید عبدالرضا، بین لاله و احسان
 • ایستگاه اتوبوس طاهری
  چمن آرا، بلوار شهیدان شیردم
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه ازاد
  زین الدین، بلوار شهید عبدالرضا
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه عباسپور
  زین الدین، بلوار شهید عبدالرضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بابائی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بابائی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بابائی ندارد.
  neshan logo