info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین

ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین (ایستگاه اتوبوس) در استان تهران، شهرستان تهران و خیابان کنارگذر بابایی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری شهید بهشتی و همچنین برج های مسکونی ارکیده، فروشگاه ساتر، پمپ بنزین شهرک ولایت، قرارگاه شهدای گمنام ولایت و هیات رزمندگان اسلام و مجتمع کارواش و خدمات ماشین ولایت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین

این ایستگاه اتوبوس در بابایی، پل عابر قرار دارد. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه امام حسین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی
  بزرگراه شهید زین الدین، دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس شهرک بهمن
  چمن آرا، شهرک دانشگاه امام حسین
 • ایستگاه اتوبوس شیردم
  چمن آرا، بلوار شهیدان شیردم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین ندارد.
  neshan logo