info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی
category

ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی محله کوهسار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی

ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوهسار تهران و خیابان دانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه ولیعصر و همچنین پمپ بنزین 182 شهید بهشتی، بازارچه فصلی حکیمیه، بنکداری مواد غذایی بهشتی ، خودپرداز بانک اقتصاد نوین و نانوایی تافتون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی تهران

ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی تهران در شهر تهران، محله کوهسار و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید زین الدین، دانشگاه قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سپه قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک شهید بهشتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه امام حسین
  بابایی، پل عابر
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد
  چمن آرا
 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی درب شمال
  بابایی، بعد از سروستان دوم
 • ایستگاه اتوبوس بوستان آلاله
  زین الدین، زهدی، بین میدان ابوذر و آرمان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی ندارد.
  neshan logo