info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد محله کوهسار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد

ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد (ایستگاه اتوبوس) در محله کوهسار تهران و خیابان چمن آرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و سه ایستگاه اتوبوس در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه ورزشی دانشگاه آزاد تهران شمال حکیمیه، کارواش آبشار، کافه رستوران ژیک، ورودی پارکینگ واحد خواهران دانشگاه آزاد تهران شمال حکیمیه و گل خانه آیت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد تهران

ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد تهران در شهر تهران، محله کوهسار و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در چمن آرا قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه آزاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس طاهری
  چمن آرا، شهرک دانشگاه امام حسین
 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی
  زین الدین، دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس بوستان آلاله
  زین الدین، زهدی، بین کیهان و آرمان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه آزاد ندارد.
  neshan logo