info
عکس بدلیجات ماه و ستاره
category

بدلیجات ماه و ستاره محله چرخاب، اصفهان

درباره‌ی بدلیجات ماه و ستاره

بدلیجات ماه و ستاره (فروشگاه) در محله چرخاب اصفهان و خیابان سید علی خان واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و چهار فروشگاه در محله چرخاب اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند چرخ فلک، بیمارستان عیسی ابن مریم، موزه شهدا و بازار هنر و همچنین رستوران شهرزاد، چشمان سیاه، فست فود همشهری، کافه کتاب مرکزی و پردیس سینمایی چهارباغ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده بدلیجات ماه و ستاره واقع شده‌اند:

 • فروشگاه حافظتی 24
  طالقانی، بین شادمان و شمس آبادی
 • دکتر لایت
  طالقانی، بین شادمان و شمس آبادی
 • نمایندگی سامسونگ فروشگاه گلکسی 2
  فردوسی، بین لاله و غفار
 • تجهیزات نقشه برداری نقشیران
  استانداری، فرشادی، بین شهید علیرضا فضائلی و آیت الله خراسانی
 • مبل و صندلی اداری فوفل
  استانداری، آیت الله خراسانی، میرداماد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهربان بانو (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بدلیجات ماه و ستاره اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بدلیجات ماه و ستاره در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بدلیجات ماه و ستاره ندارد.
  neshan logo