info
عکس ایستگاه اتوبوس فرشادی
category

ایستگاه اتوبوس فرشادی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرشادی

ایستگاه اتوبوس فرشادی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان فلسطین واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خورشید و دروازه بازار حسن آباد و همچنین هتل صفوی، دانشجو کیت، پارکینگ طبقاتی فرشادی، آکادمی افق تابان و آزمایشگاه رز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرشادی اصفهان

ایستگاه اتوبوس فرشادی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله فتح آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در فلسطین، بین کرمانی و عدل واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فرشادی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو انقلاب قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ساسان کد ۱ واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فرشادی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرشادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سپه
  حکیم، بین کازرونی و استانداری
 • ایستگاه اتوبوس پاسداران
  کمال اسماعیل، بین شهید غرضی و شهید حسینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرشادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرشادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرشادی ندارد.
  neshan logo