info
عکس پاساژ سعد
category

پاساژ سعد محله فردوسی، تهران

بازار و مرکز خرید
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پاساژ سعد

پاساژ سعد (بازار و مرکز خرید) در محله فردوسی تهران و خیابان لاله زار نو واقع شده است. این مجتمع یکی از 108 بازار و مرکز خرید در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خزانه و موزه جواهرات ملی ایران و مجتمع تجاری پروانه و همچنین آبمیوه بستنی بهار ترافیک، هتل مرکزی، کفش نادر، رستوران بهاران و مسافرخانه یاس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ سعد واقع شده‌اند:

 • واچیک سرخوشیان
  حافظ، سیمی، شاطری، بین مدبر و ملک پور
 • مجتمع تجاری ناصر خسرو
  سعدی جنوبی، بین پست و ناظم الاطبا
 • پاساژ خیام
  امام خمینی، بین پست و اطلاعات
 • مجتمع تجاری ایرانیان
  سعدی جنوبی، پست
 • شهر گلس
  امام خمینی، سی تیر، بین سیمی و مصری پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرشید (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ سعد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ سعد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ سعد ندارد.
  neshan logo