info
عکس زمین چمن مصنوعی طاها
category

زمین چمن مصنوعی طاها محله ورزشگاه آزادی، تهران

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی زمین چمن مصنوعی طاها

زمین چمن مصنوعی طاها (سالن و مجموعه ورزشی) در محله ورزشگاه آزادی تهران و خیابان ورودی دوم شهرک واقع شده است. این مجتمع یکی از بیست و نه مجموعه ورزشی در محله ورزشگاه آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید صدرا و همچنین مسجد امام محمد باقر (ع)، نان فانتزی صدرا، آرایشگاه کاپیتان، ایستگاه اتوبوس کیان و تقاطع جهاد با علامه جعفری و همدانی قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده زمین چمن مصنوعی طاها واقع شده‌اند:

 • زمین والیبال شهرک چشمه
  گلها، خدمات
 • مجموعه ورزشی آرت فیتنس
  دهکده المپیک، بیست و پنجم، بعد از میدان غیاث الدین جمشید کاشانی
 • زمین چمن پژوهشگاه صنعت نفت
  مهدوی کنی، بلوار آفتاب22، بلوار علی دایی
 • باشگاه یوگا ساجدی
  حسن يزداني، چشمه شرقی، لاله شرقی
 • مجموعه ورزشی پژوهشگاه صنعت نفت
  بلوار علی دایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط golpa (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی زمین چمن مصنوعی طاها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد زمین چمن مصنوعی طاها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه زمین چمن مصنوعی طاها ندارد.
  neshan logo