info
عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اصفهان

درباره‌ی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در اصفهان و خیابان لاله جنوبی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد فاطمیه (س)، آموزشگاه رانندگی پاتریس، فروشگاه مظاهری، ساندویچ طلوع و شیرینی پوپک قرار گرفته است.

درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اصفهان

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اصفهان در شهر اصفهان، ، واقع شده است. فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب شهر اصفهان است. فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو، افق کوروش و فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اصفهان برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اصفهان را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مسجد عسگریین قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اصفهان مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اصفهان را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  💛🧡❤️ تاریخ شناس ❤️🧡💛
  دوشنبه 01 اسفند ماه 1401

  از کم تخفیف های حوزه مواد غذایی در کشور هستند اما اخلاق عالی

  1
 • avatar
  mdi
  یکشنبه 25 مهر ماه 1400

  فروشگاه جانبو کد ۱۸۰۵


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  آل یاسین، بین بهار 7 و شادیها
 • افق کوروش
  (1.0)
  لاله جنوبی، بین سلمان فارسی و تندیس
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت
  (3.0)
  اوحدی، بین مهدیه و هما
 • فروشگاه جانبو
  (3.0)
  لاله جنوبی، بین رخسار و فخر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو ندارد.
  neshan logo