info
عکس پارک دارالقرآن
category

پارک دارالقرآن محله اسلام آباد - والفجر، تهران

درباره‌ی پارک دارالقرآن

پارک دارالقرآن (پارک) در محله اسلام آباد - والفجر تهران و خیابان غلامی، صدوقی ششم واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این بوستان یکی از یازده بوستان در محله اسلام آباد - والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار شهروند والفجر و همچنین متلب پروژه، باشگاه ورزشی 9 دی - تریکینگ، پارک نفحات، دبیرستان دخترانه باقرالعلوم و ایستگاه اتوبوس پایانه والفجر کوهسار بهارستان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک دارالقرآن تهران

بوستان پارک دارالقرآن تهران در شهر تهران، محله اسلام آباد - والفجر واقع شده است. اگر آدرس دقیق این پارک را بخواهید، استان تهران، تهران، غلامی، صدوقی ششم است. بوستان پارک دارالقرآن تهران را می‌توانیم یکی از بهترین مکان‌های تفریحی محله اسلام آباد - والفجر شهر تهران بدانیم. از میان فست فودها و رستوران‌های خوبی که در اطراف این پارک هستند، می‌توانیم به رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن، اغذیه نشاط - شعبه مرکزی و رستوران نایب ساعیاشاره کنیم. مراکز تفریحی دیگری که در محدوده بوستان پارک دارالقرآن تهران قرار دارند، برج میلاد، برج میدان آزادی و پل طبیعت تهران هستند.

چطور به بوستان پارک دارالقرآن تهران برویم؟

شما می‌‌توانید برای کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌و‌نقل عمومی استفاده کنید. یکی از ایستگاه‌های اتوبوس در نزدیکی بوستان پارک دارالقرآن تهران، ایستگاه اتوبوس ونوس است. شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به این پارک را پیدا کنید. با استفاده از نقشه نشان شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری هم به دست آورید. مثلاً لوکیشن دقیق بوستان پارک دارالقرآن تهران روی نقشه را مشاهده کرده و مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو را پیدا کنید و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را بخوانید.

در اینجا تصاویر این پارک را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان پارک دارالقرآن تهران را هم در ادامه می‌بینید. اگر شما هم به این پارک سری زدید، حتماً نظرتان را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده پارک دارالقرآن واقع شده‌اند:

 • پارک سفیر
  بزرگراه بسیج، تاجبندان - دوازدهم
 • پارک آونا
  بزرگراه بسیج، غفاری
 • پارک
  بزرگراه بسیج، ثروتی، قائم، قصر فیروزه، بین شانزده متری یکم و بیست متری قائم
 • پارک پایین
  دهم شهریور
 • پارک راستیان
  خاتم الانبیا، غلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Reza_Yazdani (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک دارالقرآن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک دارالقرآن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک دارالقرآن ندارد.
  neshan logo