info
عکس پارک آونا
category

پارک آونا محله افسریه جنوبی، تهران

درباره‌ی پارک آونا

پارک آونا (پارک) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان غفاری - یازدهم واقع شده است. این بوستان یکی از شش بوستان در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ و همچنین آکادمی ورزشی رکورد، تاکسی سرویس سهیل، لوازم خانگی برادران صادقی 1، روغنکده ریما و نانوایی سنگکی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک آونا تهران

آدرس دقیق پارک بوستان پارک آونا تهران شهر تهران محله افسریه جنوبی است. استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، غفاری آدرس دقیق این پارک است. بوستان پارک آونا تهران را می‌توانیم یکی از بهترین مکان‌های تفریحی محله افسریه جنوبی شهر تهران بدانیم. در اطراف این پارک، فست فودها و رستوران‌های خوبی از جمله رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن، اغذیه نشاط - شعبه مرکزی و رستوران نایب ساعی قرار دارند. مراکز تفریحی دیگری که در محدوده بوستان پارک آونا تهران قرار دارند، برج میلاد، برج میدان آزادی و پل طبیعت تهران هستند.

چطور به بوستان پارک آونا تهران برویم؟

شما می‌‌توانید برای کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌و‌نقل عمومی استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس خیابان سی و سه در نزدیکی بوستان پارک آونا تهران قرار دارد. اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این پارک را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری را هم در نقشه نشان ببینید. مثلاً از لوکیشن دقیق بوستان پارک آونا تهران روی نقشه باخبر شوید، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو را پیدا کنید و نظر دیگر کاربران را در مورد این پارک بخوانید.

تصاویری که در ادامه می‌بینید، مربوط به این پارک است. آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان پارک آونا تهران را هم در ادامه می‌توانید ببینید و به‌راحتی به این مکان بروید. یادتان باشد اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده پارک آونا واقع شده‌اند:

 • پارک دارالقرآن
  غلامی، صدوقی ششم
 • پارک پایین
  دهم شهریور
 • پارک صدیقه کبری (س)
  غلامی، چنار
 • پارک راستیان
  خاتم الانبیا، غلامی
 • پارک
  بزرگراه بسیج، ثروتی، قائم، قصر فیروزه، بین شانزده متری یکم و بیست متری قائم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط maghrebi.zari (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک آونا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک آونا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک آونا ندارد.
  neshan logo