info
عکس ایستگاه اتوبوس ابومسلم
category

ایستگاه اتوبوس ابومسلم محله افسریه جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابومسلم

ایستگاه اتوبوس ابومسلم (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان خاتم الانبیا واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار شهروند والفجر و همچنین شیرینی سرای سن سون، آموزشگاه رانندگی ثامن، تاکسی سرویس سهیل، لوازم یدکی یاسر و نمایندگی 1136 ایران خودرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابومسلم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ابومسلم تهران است که در محله افسریه جنوبی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بسیج، خاتم الانبیا، بین ازقندی و 15 متری سوم واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ابومسلم تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سهیل قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابومسلم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابومسلم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  بزرگراه بسیج، بین غفاری و اصغری راد
 • ایستگاه اتوبوس آسیاب
  بزرگراه بسیج، بعد از ثروتی
 • ایستگاه اتوبوس رحمانی
  بزرگراه بسیج، بعد از ثروتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابومسلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابومسلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابومسلم ندارد.
  neshan logo