info
عکس داروخانه دکتراله وردی
category

داروخانه دکتراله وردی محله جمهوری، تهران

درباره‌ی داروخانه دکتراله وردی

داروخانه دکتراله وردی (داروخانه) در محله جمهوری تهران و خیابان اسکندری جنوبی واقع شده است. این مکان یکی از هشت داروخانه در محله جمهوری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ برج گردون و همچنین داروخانه جمهوری، چاپخانه نقش هنر، فروشگاه پاسارگاد بابارحیمی، پاتن جامه و لوازم قنادی پاسارگاد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو توحید، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتراله وردی تهران

داروخانه دکتراله وردی تهران در شهر تهران، محله جمهوری واقع شده است. استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، اسکندری جنوبی، بین کلهر و نور آدرس دقیق این داروخانه است.

داروخانه دکتراله وردی تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله جمهوری در شهر تهران است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های موسسه پرستاری طپش و انیستیتو پاستور ایران از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه میر عشقی، داروخانه موسی زاده و داروخانه دکتر یاسمن علویان هستند. یادتان باشد که این داروخانه، داروخانه‌ای شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتراله وردی تهران برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. در نزدیکی داروخانه دکتراله وردی تهران، ایستگاه اتوبوس توحید قرار دارد. ایستگاه مترو مدافعان سلامت نیز در محدوده این داروخانه است.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتراله وردی تهران را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتراله وردی واقع شده‌اند:

 • داروخانه میر عشقی
  بلوار کشاورز، بین دکتر قریب و جمالزاده
 • داروخانه موسی زاده
  بزرگراه شهید چمران، نصرت غربی، بین بهمن و سمیعی فرد
 • داروخانه دکتر یاسمن علویان
  بزرگراه شهید چمران، نصرت غربی، بین بهمن و سمیعی فرد
 • داروخانه مهشید
  آزادی، جمالزاده، بین فرصت شیرازی و برزن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ جمعه 25 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتراله وردی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 25 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتراله وردی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتراله وردی ندارد.
  neshan logo