عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا (محله پاسداران، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار پاسداران، نرسیده به خیابان محراب

موقعیت ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا در محله پاسداران یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران یزد و بلوار پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه رشیدی، دبیرستان پسرانه مجتمع آموزشی حضرت سیدالشهداء، دفتر بیمه البرز والانیا، لوکس اتومبیل پاسارگاد و مطب دکتر تهمینه دهقان دهنوی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا

ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا را می‌توانید در شهر یزد، محله پاسداران بلوار پاسداران پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پاسداران، نرسیده به خیابان محراب قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

آژانس شبانه روزی سفیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلوار پاسداران، نرسیده به خیابان محراب


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع سیدالشهدا واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا ندارد.
neshan logo