info
عکس آژانس میثاق تاکسی
category

آژانس میثاق تاکسی محله خانی آباد شمالی، تهران

تاکسی تلفنی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آژانس میثاق تاکسی

آژانس میثاق تاکسی (تاکسی تلفنی) در محله خانی آباد شمالی تهران و خیابان میثاق واقع شده است. این آژانس یکی از دو تاکسی تلفنی در محله خانی آباد شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شادی تماشا و مرکز خرید المهدی و همچنین موبایل تهرانی، گل فروشی شقایق، قهوه خانه سنتی فدک، نمایندگی فرهنگی بیمه کوثر و سوپر بیمکثانه قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس میثاق تاکسی واقع شده‌اند:

 • حامل تاکسی
  بزرگراه شهید تندگویان، لطیفی، بین باقریان و محرمی
 • تاکسی سرویس آیسان
  (3.0)
  بزرگراه شهید تندگویان، بهمنیار، بین مبارک آبادی و بیست و چهارم
 • تاکسی سرویس نوروزی کد ۱۹۳
  (2.0)
  شهید کوهی، میعاد، بین ذاکری و زیاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط وحید سلطان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ شنبه 12 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس میثاق تاکسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 12 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس میثاق تاکسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس میثاق تاکسی ندارد.
  neshan logo