info
عکس تاکسی سرویس آیسان
category

تاکسی سرویس آیسان محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

تاکسی تلفنی
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تاکسی سرویس آیسان

تاکسی سرویس آیسان (تاکسی تلفنی) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان بهمنیار واقع شده است. این آژانس یکی از شش تاکسی تلفنی در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان مفرح و همچنین ترمیم شیشه اتومبیل، شرکت مشتریان گلدیران (شعبه جنوب)، فروشگاه هفت، مجموعه ورزشی سام و بهزیستی شهید باهنر قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی سرویس آیسان واقع شده‌اند:

 • آژانس طالعی
  بزرگراه شهید تندگویان، کوی ولیعصر، حمزه
 • تاکسی سرویس نوروزی کد ۱۹۳
  شهید کوهی، میعاد، بین ذاکری و زیاری
 • تاکسی سرویس عرشیا
  بزرگراه شهید تندگویان، شهید قاسمی، احدی، بین وظیفه دان و ناظری
 • آژانس بانوان نیل
  شهید کوهی، کوی ولیعصر، بهمنیار، بین حافظ و عباسی
 • آژانس میثاق تاکسی
  (5.0)
  بلوار شقایق، میثاق، بین شهید کوهی و نوروزی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Damavand Geographic (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 29 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی سرویس آیسان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 29 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی سرویس آیسان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی سرویس آیسان ندارد.
  neshan logo