info
عکس بیمارستان غدیر
category

بیمارستان غدیر محله تجریش، تهران

بیمارستان
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بیمارستان غدیر

بیمارستان غدیر (بیمارستان) در محله تجریش تهران و خیابان مینو واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از دو بیمارستان در محله تجریش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهدای تجریش و بازار تجریش و همچنین هایدا، ایستگاه تاکسی پیچ شمیران، ساندویچی خانلری، نان سحر و پاساژ میری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز درمانی به ایستگاه مترو تجریش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بیمارستان غدیر تهران

بیمارستان غدیر تهران در شهر تهران محله تجریش واقع شده است.آدرس دقیق این بیمارستان استان تهران، تهران، شهرداری، مینو است.

بیمارستان غدیر تهران را می‌توان از مراکز درمانی خوب در محله تجریش به حساب آورد.این بیمارستان ارائه‌دهنده خدمات بسیاری در حوزه‌های مختلف پزشکی به بیماران است. داروخانه‌، داروخانه دکتر دینان و داروخانه دکتر فاطمه نوعی داروخانه‌هایی هستند که در اطراف این بیمارستان قرار دارند.در اطراف بیمارستان غدیر تهران، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های دیگری مانند بیمارستان میلاد تهران و بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) نیز قرار دارند.

چطور به بیمارستان غدیر تهران برویم؟

شما می‌توانید از حمل‌ونقل عمومی برای رفتن به بیمارستان غدیر تهران استفاده کنید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به این بیمارستان، ایستگاه اتوبوس کاظمی است. برای رسیدن به بیمارستان غدیر تهران، می‌توانید در ایستگاه مترو تجریش پیاده شوید. نقشه و مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین مسیر رسیدن به این بیمارستان را انتخاب کنید. اپلیکیشن نشان شما را از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان هم باخبر می‌کند. اطلاعات دقیق این مکان هم روی نشان قابل مشاهده است و شما می‌توانید از مسیریابی پیاده، با اتوبوس یا مترو به این بیمارستان هم مطلع شوید.

تصاویر بیمارستان غدیر تهران را در ادامه می‌بینید. یادتان باشد اگر به این بیمارستان مراجعه کردید، نظر خودتان را در بخش کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر بیمارستان‌های که در محدوده بیمارستان غدیر واقع شده‌اند:

 • بیمارستان شهدای تجریش
  (3.3)
  شهرداری، بیمارستان شهدای تجریش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امید هادی زاده (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ شنبه 18 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان غدیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 18 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان غدیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان غدیر ندارد.
  neshan logo