info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه حکیم نظامی
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه حکیم نظامی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه حکیم نظامی

ایستگاه اتوبوس چهار راه حکیم نظامی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان حکیم نظامی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سعدی، میدان جلفا، موزه ارمنیان جلفای اصفهان و مجتمع تجاری مرینوس و همچنین فست فود آرابو، کافه رستوران سیمون، شربت خانه بهار نارنج، شهر کتاب اصفهان شعبه نظرغربی و شرکت صبانت اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه حکیم نظامی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس چهار راه حکیم نظامی اصفهان، شهر اصفهان، محله قینان است. این ایستگاه اتوبوس در حکیم نظامی، بین نظر و میدان کوچک قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهار راه حکیم نظامی اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی جلفا قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهار راه حکیم نظامی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه حکیم نظامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه نظر
  نظر غربی، بین بهار و بوستان
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان بهشتی
  شهید مطهری، بین شاه نظری و بیتا
 • ایستگاه اتوبوس سپاهان
  محتشم کاشانی، بین بن بست گلشن و نیلوفر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه حکیم نظامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه حکیم نظامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه حکیم نظامی ندارد.
  neshan logo