info
عکس گل فروشی ارغوان
category

گل فروشی ارغوان محله صادقیه، تهران

درباره‌ی گل فروشی ارغوان

گل فروشی ارغوان (گل فروشی) در محله صادقیه تهران و خیابان اسدی واقع شده است. این مکان یکی از هشت گل فروشی در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند Taha Translation Office و برج گلدیس و همچنین مرکز خرید پردیس، فلکه اول صادقیه، صرافی پارسی، چیکن ذغالی بهار و فلکه اول صادقیه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از گل‌فروشی‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو طرشت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر گل‌فروشی‌های که در محدوده گل فروشی ارغوان واقع شده‌اند:

 • گلکده لیلیوم
  فلکه دوم صادقیه، بزرگراه جناح
 • گل سرای چیچک
  ستارخان، حمید اسدی
 • غرفه کاکتوس کده
  (5.0)
  ستارخان، صحرایی، بین مهرگان و میدان صحرایی
 • گل فروشی رزلند
  (3.0)
  ستارخان، صادقی پور، کریمی، حسین مردی
 • گل نمونه طهران
  (5.0)
  ستارخان، شهدای صادقیه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرنوش (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گل فروشی ارغوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گل فروشی ارغوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گل فروشی ارغوان ندارد.
  neshan logo