info
عکس بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق )
category

بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) محله پارس، رشت

درباره‌ی بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق )

بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) (بانک) در محله پارس رشت و خیابان کاکتوس واقع شده است. این مکان یکی از چهار بانک در محله پارس رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نصیری و همچنین آش مرادی، مرکز تصویربرداری نگاه، فروشگاه تشک رویا، فروشگاه مبلمان اداری صنعت کار و مرکز آموزش فنی و حرفه ای گیلان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) رشت

بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) رشت را می‌توانید در شهر رشت، محله پارس پیدا کنید. بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) رشت را می‌توان از بانک‌های خوب محله پارس برشمرد. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری چون بانک انصار، بانک تجارت و بانک پارسیان هم قرار دارند. خودپرداز این بانک هم فعال است و شما می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید.

چطور به بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) رشت برویم؟

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) رشت ایستگاه اتوبوس میدان شعار می‌باشد.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. اگر برای انجام کاری به بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) رشت مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) رشت را ببینید. همچنین در ادامه سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) واقع شده‌اند:

 • بانک انصار
  شهید ناصر دیانتی، بین صفری و روح بخش
 • بانک تجارت
  بلوار نماز، بین میخک و باستانی شعار
 • بانک پارسیان
  (5.0)
  بلوار گلسار، بین میدان صابرین و 92
 • بانک قرض الحسنه رسالت شعبه شهید انصاری
  (1.0)
  بلوار احمدزاده، بلوار شهید انصاری
 • صندوق امداد ولایت
  (4.0)
  بلوار نماز، امداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ایرانشاه (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک سپه ( مهر اقتصاد سابق ) ندارد.
  neshan logo