info
عکس سوپر امین
category

سوپر امین محله اسکندری، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر امین

سوپر امین (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله اسکندری تهران و خیابان بوستان سعدی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هجده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله اسکندری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه تیمورتاش (موزه دانشگاه جنگ) و پاساژ برج گردون و همچنین فروشگاه اتکا، تولیدی لباس زیر خَدیو، سرای محله اسکندری، نانوایی تافتون و اجاره هیلتی اجاره بتن کن اجاره چکش برقی اجاره پیکور قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو رودکی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر امین واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت احسان
  امام خمینی، خوش جنوبی، بین وطن پور و جوزا
 • سوپرمارکت نیم نگاه
  امام خمینی، رودکی، عباس زاده
 • یاران دریان دیلمان
  جمهوری اسلامی، نوفَلاح، دیلمان، بین سوم و دوم
 • سوپرمارکت
  نواب صفوی، دامپزشکی، بین خوش و مبشر
 • فروشگاه تبریزیان
  توحید، ارومیه، بین رودکی و محمودی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی اسماعیل زاده (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر امین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر امین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر امین ندارد.
  neshan logo