info
عکس داروخانه دکتر صادقیان
category

داروخانه دکتر صادقیان اصفهان

درباره‌ی داروخانه دکتر صادقیان

داروخانه دکتر صادقیان (داروخانه) در اصفهان و خیابان معراج واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه برادران فلاحتی و همچنین رینگ لاستیک ملکوتی، پرنده سرای مهدی(شعبانی)، تعمیرات خودرو حمصی، بانک صادرات و خدمات رایانه ای حمید سیستم قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر صادقیان اصفهان

آدرس داروخانه دکتر صادقیان اصفهان، شهر اصفهان، محله ملاصدرا است. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان اصفهان، اصفهان، معراج، بین سپیده کاشانی و صادقیان است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد داروخانه دکتر صادقیان اصفهان، با شماره تلفن آن (03115599087) تماس بگیرید.

داروخانه دکتر صادقیان اصفهان را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله ملاصدرا دانست. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های مرکز مشاوره پرتو توحید، درمانگاه شبانه روزی مهدیه، کلینیک دوستاران کودک توحید - شبانه روزی و کلینیک شبانه روزی جی از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه ، داروخانه دکتر نادری و داروخانه وجود دارند. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر صادقیان اصفهان برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس پارک پروین در نزدیکی داروخانه دکتر صادقیان اصفهان قرار دارد.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر صادقیان اصفهان را ببینید. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر صادقیان واقع شده‌اند:

 • داروخانه
  شیخ طوسی شرقی
 • داروخانه دکتر نادری
  (5.0)
  پروین اعتصامی، حکیم شفایی دوم، بین فروزان و بقایی
 • داروخانه
  (4.0)
  معراج، بین سپیده کاشانی و صادقیان
 • داروخانه دکتر ریاحی نیا
  (4.7)
  پروین اعتصامی، حکیم سنایی، بین شهید رضایی و سپیده کاشانی
 • داروخانه دکتر خانی
  (4.4)
  شیخ طوسی شرقی، تقاطع فجر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر صادقیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر صادقیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر صادقیان ندارد.
  neshan logo