info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان
category

ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان محله لاله، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان

ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان (ایستگاه اتوبوس) در محله لاله اصفهان و خیابان شیخ طوسی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله لاله اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری سعیدی و همچنین فروشگاه بزرگ سفیر، مجتمع چاپ کیان، مسجد و حسینیه جامع فاطمه زهرا (س)، داروخانه کیمیا و آشپزی بهشت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان اصفهان، شهر اصفهان، محله لاله است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شیخ طوسی شرقی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی فراز سیر فرزانگان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد صاحب الزمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل سرهنگ
  عطار نیشابوری، بین پروین اعتصامی و موذنی
 • ایستگاه اتوبوس اندیشه
  عبدالحسین زرین کوب، بین غزل و اندیشه 5
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای معراج
  معراج، بین گرامی و پروین اعتصامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان ندارد.
  neshan logo