info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه صارمیه
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه صارمیه محله شیخ طوسی، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه صارمیه

ایستگاه اتوبوس مدرسه صارمیه (ایستگاه اتوبوس) در محله شیخ طوسی اصفهان و خیابان شیخ طوسی غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شیخ طوسی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید چندمنظوره و همچنین فروشگاه کفش کودک، شهر گل، فروشگاه اینترنتی کالاریا ، قرض الحسنه انصار المهدی و آجیل و خشکبار امیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه صارمیه اصفهان

در شهر اصفهان، محله 24 متری ، ایستگاه اتوبوس مدرسه صارمیه اصفهان قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شیخ طوسی غربی، بین شهیدان احمدی و شهید داوود خدامی بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه صارمیه اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه صارمیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یخچال
  لاله جنوبی، بین خرم و ایمان
 • ایستگاه اتوبوس بنفشه
  اردستانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه صارمیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه صارمیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه صارمیه ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، شیخ طوسی غربی، بین شهیدان احمدی و شهید داوود خدامی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo