info
عکس موبایل پاتریس
category

موبایل پاتریس (محله مسعودیه، تهران)

فروشگاه و خدمات موبایل
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موبایل پاتریس

موبایل پاتریس (فروشگاه و خدمات موبایل) در محله مسعودیه تهران و خیابان کلهر واقع شده است. این مکان یکی از پانزده فروشگاه و خدمات موبایل در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین فروشگاه افق کوروش، سرای محله مسعودیه، تالار پذیرایی آماتیس، فروشگاه پاپیروس و فروشگاه مرکزی قلقلک قرار گرفته است.

درباره فروشگاه موبایل پاتریس تهران

آدرس فروشگاه موبایل پاتریس تهران، شهر تهران، محله مسعودیه و است. شماره تلفن این فروشگاه 02133570955 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه موبایل پاتریس تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله مسعودیه به شمار آورد. تعمیرات موبایل وان استار، موبایل ترنج و موبایل پارسیان از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه موبایل پاتریس تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه موبایل پاتریس تهران مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس اسلام آباد قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه موبایل پاتریس تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه موبایل پاتریس تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده موبایل پاتریس واقع شده‌اند:

 • تعمیرات موبایل وان استار
  ابومسلم خراسانی، بین قناعتیان و بینجرآبادی
 • موبایل ترنج
  ابومسلم خراسانی، همتیان
 • موبایل پارسیان
  ابومسلم خراسانی، مهدوی
 • مستر موبایل
  بزرگراه امام رضا، اول، شهید قدیانی، میناکار
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موبایل پاتریس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موبایل پاتریس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موبایل پاتریس ندارد.
  location استان تهران، تهران، کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری موبایل پاتریس

  شنبه 11:45 تا 23:45
  یک‌شنبه 11:45 تا 23:45
  دوشنبه 11:45 تا 23:45
  سه‌شنبه 11:45 تا 23:45
  چهارشنبه 11:45 تا 23:45
  پنج‌شنبه 11:45 تا 23:45
  جمعه 11:45 تا 23:45
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo