info
عکس ایستگاه اتوبوس ملک آباد
category

ایستگاه اتوبوس ملک آباد محله جوانمرد قصاب، ری

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ملک آباد

ایستگاه اتوبوس ملک آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله جوانمرد قصاب ری و خیابان غیبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله جوانمرد قصاب ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی خانواده و همچنین زورخانه جوانمرد قصاب و ملک آباد، ایستگاه ۹۰ آتش نشانی، آرایشگاه مردانه لاکچری، فروشگاه آنلاین زودچوب و شیرینی فروشی پدیده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ملک آباد ری

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر ری، ایستگاه اتوبوس ملک آباد ری است که در محله جوانمرد قصاب قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دستواره، غیبی، بین خزائی و تختی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ملک آباد ری عبور می‌کنند، به نقاط مختلف ری بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو جوانمرد قصاب قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس آلاله را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ملک آباد ری مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ملک آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آسیاب
  کریمی
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  بلوار دستواره، باستانی پور
 • ایستگاه اتوبوس گذرنامه
  بزرگراه شهید کریمی، بین خط ویژه و حبیب پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ملک آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ملک آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ملک آباد ندارد.
  neshan logo