info
عکس سازمان نظام پزشکی اراک
category

سازمان نظام پزشکی اراک محله خرم، اراک

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی سازمان نظام پزشکی اراک

سازمان نظام پزشکی اراک (اداره و سازمان دولتی) در محله خرم اراک و خیابان ابراهیم حسن زاده واقع شده است. این اداره یکی از هفت اداره و سازمان دولتی در محله خرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی الف و بیمارستان امیرکبیر (بیمارستان راه آهن) و همچنین رستوران عالیجناب، کلینیک امام رضا، فروشگاه لوازم خانگی ملت، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی و داروخانه شبانه روزی دکتر امینی قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده سازمان نظام پزشکی اراک واقع شده‌اند:

 • سازمان فاوا شهرداری اراک
  جهان پناه، فارابی، میدان مهندس
 • پزشکی قانونی
  شهیدان رجایی، 15 خرداد
 • اداره ثبت شرکتها
  شهیدان رجایی، 15 خرداد، دادگستر
 • اداره کل پزشکی قانونی استان مرکزی
  شهیدان رجایی، 15 خرداد
 • کیوسک تحویل موبایل
  شهیدان رجایی، 15 خرداد، نرسیده به دادگستر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط گل (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان نظام پزشکی اراک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان نظام پزشکی اراک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان نظام پزشکی اراک ندارد.
  neshan logo