info
عکس سوپر مارکت
category

سوپر مارکت محله فاز صفر، پرند

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت

سوپر مارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله فاز صفر شهر جدید پرند و بلوار امام خمینی، نقش جهان واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله فاز صفر شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع اسکای ولث و همچنین مجتمع مسکونی کیسون، سالن زیبایی مهسا جمشیدی، پیرایش گاه بهزاد، نانوایی سنگک و لوازم جانبی محمدناصر قرار گرفته است.ایستگاه‌های نزدیک به سوپر مارکت


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت واقع شده‌اند:

 • هایپر مارکت شایان
  بلوار امام خمینی، نقش جهان، نقش رستم، عمارت هشت بهشت
 • سوپرمارکت
  بلوار امام خمینی، بلوار شهدا، جندی شاپور، نارنجستان قوام، بین چهلستون و تخت سلیمان
 • سوپر مارکت
  (5.0)
  آزادراه تهران - ساوه
 • سوپر مارکت البرز
  (4.0)
  بلوار امام خمینی، البرز جنوبی، بین بلوار شهدا و گنو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اسماعیل (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت ندارد.
  neshan logo