info
عکس بستنی دایی حجت
category

بستنی دایی حجت محله تسلیحات، تهران

بستنی و آبمیوه فروشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بستنی دایی حجت

بستنی دایی حجت (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله تسلیحات تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این مکان یکی از چهار آبمیوه و بستنی در محله تسلیحات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز خرید و شهربازی نارسیس و مجتمع تجاری تفریحی امیر و همچنین مرکز تخصصی زیبایی زارا، رادیولوژی فرزانه، مسجد امام رضا (ع)، خدمات پرستاری و تجهیزات پزشکی ارسطو و پلیس +10 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو سبلان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده بستنی دایی حجت واقع شده‌اند:

 • آبمیوه فروشی
  گلشن دوست، بین ایزدی و قاری
 • بستنی گل یخ
  مدنی، حقیقت
 • ازاد
  مدنی، مسعود بخت آزاد، فراهانی، بین حسینی و زارعی
 • آبمیوه وبستنی
  مدنی، بین سرباز و ابراهیمی
 • آب میوه و بستنی محسن
  (5.0)
  گلشن دوست، بعد از ایزدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 𝐒𝐡𝐞𝐢𝐤𝐡 Mousa (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بستنی دایی حجت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بستنی دایی حجت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بستنی دایی حجت ندارد.
  neshan logo