info
عکس ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
category

ایستگاه اتوبوس آتش نشانی یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آتش نشانی

ایستگاه اتوبوس آتش نشانی (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان آیت الله کاشانی، آتشکده واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهمن یزد، موزه اسناد و نسخ خطی و پاساژ آزادی و همچنین آتشکده زرتشتیان ورهرام (بهرام)، خانه کسری، دفتر پیشخوان دولت، داروخانه دکتر صالحی و ساندویچ گلچین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آتش نشانی یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس آتش نشانی یزد، شهر یزد، محله مکتب امام است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به آیت الله کاشانی، آتشکده بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس آتش نشانی یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی پردیس واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آتش نشانی یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آتش نشانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کارخانه درخشان
  خیابان چمران، بین اویسی و صادقیه
 • ایستگاه اتوبوس اداره برق
  منتظر قائم، بین یغمایی و همت
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان موجیبیان
  آیت الله کاشانی، بین نسیم و معظمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آتش نشانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آتش نشانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آتش نشانی ندارد.
  neshan logo