عکس شهرک تختی مشاهده در نقشه نشان
category

شهرک تختی (محله تختی، تهران)

شهرک مسکونی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، رجایی، پنجاه و پنجم، تختی، پنجاهم

موقعیت شهرک تختی در محله تختی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


شهرک تختی (شهرک مسکونی) در محله تختی تهران و خیابان پنجاهم واقع شده است. این شهرک یکی از دو شهرک مسکونی در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد الرضا، محمد مکانیک، دبستان سوم شعبان ، پارک نگارین و لوازم تحریر امیر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شهرک به ایستگاه مترو علي آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، رجایی، پنجاه و پنجم، تختی، پنجاهم


سایر شهرک‌های مسکونی که در محدوده شهرک تختی واقع شده‌اند:

 • شهرک تختی
  بزرگراه شهید رجایی، حسن زاده، فلکه دوم تختی، عبدالمجیدی
 • ورودی شهرک کاپولا
  بلوار دستواره، حاجی بابایی
 • خروجی شهرک کاپولا
  بلوار دستواره، کوثر
 • شهرک کاپولا
  بزرگراه آزادگان، بلوار دستواره، کوثر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط fereshte😎 در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرک تختی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شهرک مسکونی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهرک تختی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرک تختی تهران ندارد.
  neshan logo