عکس شهرک تختی مشاهده در نقشه نشان
category

شهرک تختی (محله تختی، تهران)

شهرک مسکونی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، حسن زاده، فلکه دوم تختی، عبدالمجیدی

موقعیت شهرک تختی در محله تختی تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.


شهرک تختی (شهرک مسکونی) در محله تختی تهران و خیابان عبدالمجیدی واقع شده است. این شهرک یکی از دو شهرک مسکونی در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک بهشتی و همچنین بوستان شهید رجایی، داروخانه طاهر، مجتمع نان چورک(سنگک، تافتون)، بلغ آجیل دورهمی و الکترونیک رضا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شهرک به ایستگاه مترو علي آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، حسن زاده، فلکه دوم تختی، عبدالمجیدی

تلفن تماس: 55531689


سایر شهرک‌های مسکونی که در محدوده شهرک تختی واقع شده‌اند:

 • شهرک تختی
  رجایی، پنجاه و پنجم، تختی، پنجاهم
 • حسن
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، زرگر، محمدیان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mohamad khojaste (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرک تختی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شهرک مسکونی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهرک تختی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرک تختی تهران ندارد.
  neshan logo