info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی
category

ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی محله نجف اباد، حمیدیا

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی

ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی (ایستگاه اتوبوس) در محله نجف اباد حمیدیا و خیابان مسلم ابن عقیل واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله نجف اباد حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک فردوس، فروشگاه تاسیسات سینا، مواد غذایی زارع، میدان فردوس و پارچه سرای ولایت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی حمیدیا

ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی حمیدیا را می‌توانید در شهر حمیدیا، محله نجف اباد پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی، مسلم ابن عقیل است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی حمیدیا عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف حمیدیا دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس صدر واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی حمیدیا و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان فردوسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عباسیه
  بلوار خلیج فارس، شهید جعفری، عباسیه، بین کمیل و ورزشگاه
 • ایستگاه اتوبوس خیابان نبوت
  منابع طبیعی
 • ایستگاه اتوبوس خوار و بار فروشی ابوذر
  منابع طبیعی، بین مسلم ابن عقیل و نبوت
 • ایستگاه اتوبوس سه راه جاده دهنو
  منابع طبیعی، مسلم ابن عقیل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی ندارد.
  neshan logo