info
عکس فروشگاه هدیه استور
category

فروشگاه هدیه استور محله فلسطین - انقلاب، تهران

درباره‌ی فروشگاه هدیه استور

فروشگاه هدیه استور (فروشگاه) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان روانمهر واقع شده است. این فروشگاه یکی از شصت و دو فروشگاه در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین فروشگاه انتشارات جنگل جاودانه، سفره خانه خورشید، آموزشگاه پارسه، تجهیزات آشپزخانه صنعتی پرشیا استیل و مهندسین ساین وب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه هدیه استور واقع شده‌اند:

 • فروشگاه پلاستیک سان پلاست
  جمهوری اسلامی، باستان، بین انصافی مقدم و گلناز
 • فروشگاه بهار
  توحید، ارومیه، بین یاوری و اوستا
 • هورامان طرح
  کارگر شمالی، قدر، بین نسرین و بازیار
 • فروشگاه چسب تهران
  جمهوری اسلامی، باستان، بین بخشنده و شهید ملا علی
 • دفتر شرکت میکاواچ
  کارگر شمالی، فرصت شیرازی، بین ایزدی مقدم و والعصر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رهایی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه هدیه استور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه هدیه استور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه هدیه استور ندارد.
  neshan logo