info
عکس لوازم یدکی خودرو
category

لوازم یدکی خودرو محله اروند، مشهد

لوازم یدکی خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لوازم یدکی خودرو

لوازم یدکی خودرو (لوازم یدکی خودرو) در محله اروند مشهد و خیابان حر 36 واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار لوازم یدکی خودرو در محله اروند مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه 131 (بنزین و گازوئیل)، لوازم یدکی خودرو اکرمی، مرکز تلفن توحید، مرکز خدمات جامع سلامت امام علی(ع) و نانوایی سنگک قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو که در محدوده لوازم یدکی خودرو واقع شده‌اند:

 • لوازم یدکی
  بلوار حر، حر56
 • لوازم یدکی پرسپولیس
  بلوار حر، بین حر42 و 44
 • لوازم یدکی خودرو
  بلوار حر، بین حر 30 و 32
 • لوازم یدکی باغبان بیدگلی
  (3.0)
  جاده میامی، اروند
 • لوازم یدکی خودرو اکرمی
  (5.0)
  بلوار حر، بین حر38 و 40
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم یدکی خودرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم یدکی خودرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم یدکی خودرو ندارد.
  neshan logo