info
عکس مزون VIP بازلی
category

مزون VIP بازلی محله الهیه، تهران

درباره‌ی مزون VIP بازلی

مزون VIP بازلی (فروشگاه لباس) در محله الهیه تهران و خیابان مریم شرقی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و سه فروشگاه لباس در محله الهیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مدرن الهیه و همچنین کافه خرس سیاه، گالری آریانا، بیرون بر نایب، برج های دوقلوی تهران و دکتر مسعود صابری قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مزون VIP بازلی تهران

برای رفتن به فروشگاه مزون VIP بازلی تهران باید به شهر تهران، محله الهیه و بروید. فروشگاه مزون VIP بازلی تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله الهیه به شمار می‌رود. خانه مد راد، بوتیک کی مد و پوشاک پیرکاردین فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه مزون VIP بازلی تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مزون VIP بازلی تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ناهید قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو شهید صدر که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه مزون VIP بازلی تهران می‌باشد، پیاده شوید. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه مزون VIP بازلی تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه مزون VIP بازلی تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
سایر شعب فروشگاه پوشاک بازلی در تهران

مزون VIP بازلی در سایر شهرها


سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده مزون VIP بازلی واقع شده‌اند:

 • خانه مد راد
  ولیعصر، فیاضی، شهریار
 • بوتیک کی مد
  نلسون ماندلا (جردن)، روانپور، شهید بیگی
 • پوشاک پیرکاردین
  نلسون ماندلا (جردن)، بین گلخانه و مروارید
 • بوتیک اردشیر
  نلسون ماندلا (جردن)، بین شهنواز و خرسند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مزون VIP بازلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مزون VIP بازلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مزون VIP بازلی ندارد.
  location استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، مریم شرقی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری مزون VIP بازلی

  شنبه 10:00 تا 22:00
  یک‌شنبه 10:00 تا 22:00
  دوشنبه 10:00 تا 22:00
  سه‌شنبه 10:00 تا 22:00
  چهارشنبه 10:00 تا 22:00
  پنج‌شنبه 10:00 تا 22:00
  جمعه 10:00 تا 22:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo