عکس برق تهرانپارس
مشاهده در نقشه نشان
category

برق تهرانپارس (محله تهرانپارس غربی، تهران)

مکان عمومی
2.1
18 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، گلشنی 117، بشیری 174 غربی

موقعیت برق تهرانپارس در محله تهرانپارس غربی را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

برق تهرانپارس در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان بشیری 174 غربی واقع شده است. این مکان یکی از هشت مکان عمومی در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جامع بانوان آرش و مرکز خرید رشید و همچنین رستوران ایتالیایی لیدو، آشپزخانه ایرانی مزعفر، آتلیه فرزند پاک، کلینیک دامپزشکی پارس و اپتومتری و عینک تیارا قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، گلشنی 117، بشیری 174 غربی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط "شیردل (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی برق تهرانپارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد برق تهرانپارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه برق تهرانپارس ندارد.
neshan logo