عکس پایانه اتوبوس شهید باقری مشاهده در نقشه نشان
category

پایانه اتوبوس شهید باقری (محله امیر دژبان، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
5.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سمیعی، نرسیده به شهید سلیمانی

موقعیت پایانه اتوبوس شهید باقری در محله امیر دژبان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


پایانه اتوبوس شهید باقری (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله امیر دژبان تهران و خیابان سمیعی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موسسه آموزش عالی الکترونیک فاران مهر دانش، حوزه علمیه حضرت بقیه الله (عج)، دفتر خدمات الکترونیک شهر کد 2204، پارک شهریاران جوان و ایستگاه اتوبوس بهارستان قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، سمیعی، نرسیده به شهید سلیمانی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Amin Haghani (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه اتوبوس شهید باقری تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه اتوبوس شهید باقری تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه اتوبوس شهید باقری تهران ندارد.
neshan logo