عکس پارک دانشگاه
category

پارک دانشگاه (محله امیر دژبان، تهران)

پارک
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سمیعی، نرسیده به شهید سلیمانی

موقعیت پارک دانشگاه در محله امیر دژبان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پارک دانشگاه (پارک) در محله امیر دژبان تهران و خیابان سمیعی، نرسیده به شهید سلیمانی واقع شده است. این بوستان یکی از هشت بوستان در محله امیر دژبان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موسسه آموزش عالی الکترونیک فاران مهر دانش، حوزه علمیه حضرت بقیه الله (عج)، پایانه اتوبوس شهید باقری، بوستان جنگلی ایثار و دفتر خدمات الکترونیک شهر کد 2204 قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، سمیعی، نرسیده به شهید سلیمانی


سایر پارک‌های که در محدوده پارک دانشگاه واقع شده‌اند:

 • پارک پونه
  (3.5)
  مظفر، بوستان، بین بوستان پنجم و بوستان سوم
 • بوستان جنگلی ایثار
  (3.5)
 • پارک شهریاران جوان
  (5.0)
  سمیعی، نرسیده به شهید سلیمانی
 • بوستان زنبق
  سمیعی، نرسیده به شهید سلیمانی
 • پارک درسا
  مظفر، بهارستان، بعد از گلستان هفتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mohammadreza z12135 (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک دانشگاه تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فضای سبز پارک بوستان

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک دانشگاه تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک دانشگاه تهران ندارد.