info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه باقری تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس پایانه باقری تخلیه محله شهرک شهید باقری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه باقری تخلیه

ایستگاه اتوبوس پایانه باقری تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک شهید باقری تهران و خیابان بهارستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک شهید باقری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موسسه آموزش عالی مجازی فاران مهر دانش، حوزه علمیه حضرت بقیه الله (عج)، پایانه اتوبوس شهید باقری، پارک دانشگاه و ایستگاه اتوبوس پایانه باقری مترو صادقیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه باقری تخلیه تهران

ایستگاه اتوبوس پایانه باقری تخلیه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک شهید باقری پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بهارستان، بین بهارستان پنجم و گلستان هفتم است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه باقری تخلیه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس باران قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه باقری تخلیه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه باقری تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آسمان
  جوزانی، مظفر، بین هراز و هامون
 • ایستگاه اتوبوس ابتدا شهرک
  دریاچه، بوستان دوازدهم، بوستان، گلستان
 • ایستگاه اتوبوس بوستان نهم
  بزرگراه شهید خرازی، بهارستان، بوستان دهم، بوستان، بین بوستان هفتم و بوستان نهم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه شهید خرازی، بهارستان، بوستان دهم، بوستان، بین بوستان هفتم و بوستان نهم
 • ایستگاه اتوبوس تره بار شهید باقری
  بوستان، بین بوستان سوم و مظفر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه باقری تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه باقری تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه باقری تخلیه ندارد.
  neshan logo