عکس ایستگاه اتوبوس پایانه باقری تخلیه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پایانه باقری تخلیه (محله امیر دژبان، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بهارستان، بین بهارستان پنجم و گلستان هفتم

موقعیت ایستگاه اتوبوس پایانه باقری تخلیه در محله امیر دژبان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پایانه باقری تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله امیر دژبان تهران و خیابان بهارستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله امیر دژبان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موسسه آموزش عالی الکترونیک فاران مهر دانش، حوزه علمیه حضرت بقیه الله (عج)، پایانه اتوبوس شهید باقری، پارک شهریاران جوان و دفتر خدمات الکترونیک شهر کد 2204 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه باقری تخلیه

ایستگاه اتوبوس پایانه باقری تخلیه را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک شهید باقری خیابان بهارستان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بهارستان، بین بهارستان پنجم و گلستان هفتم است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه باقری تخلیه عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی باران قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه باقری تخلیه، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بهارستان، بین بهارستان پنجم و گلستان هفتم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه باقری تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آسمان
  جوزانی، مظفر، بین هراز و هامون
 • ایستگاه اتوبوس ابتدا شهرک
  دریاچه، بوستان دوازدهم، بوستان، گلستان، بین بهارستان چهارم و گلستان هشتم
 • ایستگاه اتوبوس بوستان نهم
  مظفر، بوستان، بین بوستان هفتم و بوستان نهم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  مظفر، بوستان، بین بوستان هفتم و بوستان نهم
 • ایستگاه اتوبوس تره بار شهید باقری
  بوستان، بین بوستان سوم و مظفر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه باقری تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه باقری تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه باقری تخلیه ندارد.
  neshan logo