info
عکس ایستگاه اتوبوس تره بار شهید باقری
category

ایستگاه اتوبوس تره بار شهید باقری محله شهرک شهید باقری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تره بار شهید باقری

ایستگاه اتوبوس تره بار شهید باقری (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک شهید باقری تهران و خیابان بوستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک شهید باقری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری بهاران و همچنین تهیه غذای خاتون، سرای محله باقری، ساختمان مرکزی بانک اقتصاد نوین، مجموعه الزهرا (س) شهید باقری 57 و بازار میوه و تره‌بار شهید باقری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تره بار شهید باقری تهران

ایستگاه اتوبوس تره بار شهید باقری تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک شهید باقری پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بوستان، بین بوستان سوم و مظفر قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تره بار شهید باقری تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس باران را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس تره بار شهید باقری تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تره بار شهید باقری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دریاچه
  میعاد، نرسیده به میدان دریاچه
 • ایستگاه اتوبوس میعاد
  میعاد
 • ایستگاه اتوبوس عرفان
  جوزانی، نرسیده به میدان دریاچه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تره بار شهید باقری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تره بار شهید باقری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تره بار شهید باقری ندارد.
  neshan logo