عکس ایستگاه اتوبوس ابتدا شهرک
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ابتدا شهرک (محله امیر دژبان، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دریاچه، بوستان دوازدهم، بوستان، گلستان، بین بهارستان چهارم و گلستان هشتم

موقعیت ایستگاه اتوبوس ابتدا شهرک در محله امیر دژبان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ابتدا شهرک (ایستگاه اتوبوس) در محله امیر دژبان تهران و خیابان گلستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله امیر دژبان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان علوم مغز و اعصاب ایران و همچنین ایستگاه اتوبوس اول شهرک و ساختمان مهتاب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدا شهرک

در شهر تهران، محله شهرک شهید باقری خیابان گلستان، ایستگاه اتوبوس ابتدا شهرک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در دریاچه، بوستان دوازدهم، بوستان، گلستان، بین بهارستان چهارم و گلستان هشتم قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ابتدا شهرک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی باران هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدا شهرک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دریاچه، بوستان دوازدهم، بوستان، گلستان، بین بهارستان چهارم و گلستان هشتم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدا شهرک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دریاچه
  میعاد، نرسیده به میدان دریاچه
 • ایستگاه اتوبوس آسمان
  جوزانی، مظفر، بین هراز و هامون
 • ایستگاه اتوبوس عرفان
  جوزانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدا شهرک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدا شهرک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدا شهرک ندارد.
  neshan logo