info
عکس مجموعه ورزشی غدیر
category

مجموعه ورزشی غدیر محله ونک، تهران

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجموعه ورزشی غدیر

مجموعه ورزشی غدیر (سالن و مجموعه ورزشی) در محله ونک تهران و بزرگراه کردستان، یاسمی واقع شده است. این مجتمع یکی از چهل و هشت مجموعه ورزشی در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان خاتم الانبیا و همچنین پلیس فتا، معاونت نیروی انسانی فراجا، باشگاه نیرو، پارکینگ طبقاتی تعمیرگاه و بانک دی قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده مجموعه ورزشی غدیر واقع شده‌اند:

 • مجموعه آفتاب
  بزرگراه کردستان
 • سالن تیراندازی سئول
  بزرگراه کردستان، ونک
 • مجموعه ورزشی ارکیده
  ولیعصر، بلوار ستاری
 • مجموعه ورزشی تنیس استقلال
  ولیعصر، بین تابان و سرو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجموعه ورزشی غدیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجموعه ورزشی غدیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجموعه ورزشی غدیر ندارد.
  neshan logo