info
عکس سوپرمارکت آنا
category

سوپرمارکت آنا محله سلسبیل شمالی، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپرمارکت آنا

سوپرمارکت آنا (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله سلسبیل شمالی تهران و خیابان شادمان واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و هشت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله سلسبیل شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه اقبال و مجتمع تجاری اداری سینا سنتر و همچنین میدان جمهوری اسلامی، قهوه آنیتا، شرکت تجهیز گستر آبادیس، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران و سفره خانه BALİ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهید نواب صفوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت آنا واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت
  ستارخان، کوثر یکم، بین رمضان زاده و بهروزی
 • سوپر آسیا
  بلوار کشاورز، دکتر قریب، دعوتی
 • سوپرمارکت
  امام خمینی، اسکندری جنوبی، نوش آبادی، بین صفی خانی و فرحی پور
 • سوپر مارکت آذربایجان
  امام خمینی، قصرالدشت، نرسیده به هاتفی اصل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت آنا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 15 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت آنا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت آنا ندارد.
  neshan logo