عکس سوپرمارکت آنا
مشاهده در نقشه نشان
category

سوپرمارکت آنا (محله سلسبیل شمالی، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
استان تهران تهران استان تهران، تهران، توحید، شادمان

موقعیت سوپرمارکت آنا در محله سلسبیل شمالی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

سوپرمارکت آنا (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله سلسبیل شمالی تهران و خیابان شادمان واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و نه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله سلسبیل شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه اقبال و پاساژ برج گردون و همچنین میدان جمهوری اسلامی، آش علی بابا، بهار ترافیک، پایگاه سایت شهدای ناجا (بهداری راهور) و بانک صادرات شعبه ارزی ریالی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهيد نواب صفوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، توحید، شادمان


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپرمارکت آنا واقع شده‌اند:

 • سوپر آسیا
  بلوار کشاورز، جمالزاده، دعوتی
 • سوپر مارکت آذربایجان
  امام خمینی، قصرالدشت
 • سوپر مارکت هریسی
  جمهوری اسلامی، یاسری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپرمارکت آنا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپرمارکت آنا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپرمارکت آنا ندارد.
  neshan logo