عکس سوپر مارکت رنجبران دیری
مشاهده در نقشه نشان
category

سوپر مارکت رنجبران دیری (محله فردوسی، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
استان تهران تهران استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، بین نوشین و لاله زار نو

موقعیت سوپر مارکت رنجبران دیری در محله فردوسی تهران را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

سوپر مارکت رنجبران دیری (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله فردوسی تهران و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از شانزده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خزانه و موزه جواهرات ملی ایران و بازار بزرگ فردوسی و همچنین هتل مرکزی، مجتمع تجاری پروانه، کفش نادر، رستوران بهاران و مسافرخانه یاس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، بین نوشین و لاله زار نو


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت رنجبران دیری واقع شده‌اند:

 • هایمارت - فروشگاه نمونه
  انقلاب اسلامی، ایرانشهر، بین جلیلی و علی اکبر دهخدا
 • سوپر مارکت پیمان
  انقلاب اسلامی، بین پارس و میدان فردوسی
 • سوپر مارکت
  حافظ، سیمی، سی تیر، بین مصری پور و رستمی جاهد
 • فردوس مارکت
  انقلاب اسلامی، بین ایرانشهر و میدان فردوسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جدیدی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت رنجبران دیری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت رنجبران دیری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت رنجبران دیری ندارد.
  neshan logo