info
عکس گیملند (سرزمین بازی)
category

گیملند (سرزمین بازی) محله مهرآباد، اصفهان

درباره‌ی گیملند (سرزمین بازی)

گیملند (سرزمین بازی) (شهربازی) در محله مهرآباد اصفهان و خیابان علامه امینی شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه دفاع مقدس و مجتمع مسکونی و تجاری کوثر و همچنین شرکت ژرف کارجم ، پارک کودک غدیر، پارکینگ شماره 3 باغ غدیر، دوغ و گوشفیل و فست فود ساتراس قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گیملند (سرزمین بازی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد گیملند (سرزمین بازی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گیملند (سرزمین بازی) ندارد.
neshan logo