عکس گیملند (سرزمین بازی)
مشاهده در نقشه نشان
category

گیملند (سرزمین بازی) (اصفهان)

شهربازی
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، علامه امینی شرقی، بین صیاد شیرازی و پسندیده

موقعیت گیملند (سرزمین بازی) اصفهان را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

گیملند (سرزمین بازی) (شهربازی) در اصفهان و خیابان علامه امینی شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه ی جنگ و مجتمع مسکونی و تجاری کوثر و همچنین شرکت ژرف کارجم ، پارک بادی باغ غدیر، قهوه اعلا، کلینیک ساختمانی اقطار و آبمیوه چند مزه قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، علامه امینی شرقی، بین صیاد شیرازی و پسندیده

تلفن تماس: 32602667

وب‌سایت رسمی: gamelandesf.ir


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گیملند (سرزمین بازی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

سرزمین بازی مرکز تفریح سرگرمی شهربازی تفریحی بازی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد گیملند (سرزمین بازی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گیملند (سرزمین بازی) ندارد.
neshan logo