عکس پایانه تاکسیرانی مترو علی آباد
category

پایانه تاکسیرانی مترو علی آباد (محله تختی، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، دستواره، بهشتی نهم

موقعیت پایانه تاکسیرانی مترو علی آباد در محله تختی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه تاکسیرانی مترو علی آباد (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله تختی تهران و بزرگراه شهید رجایی، دستواره، بهشتی نهم واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک بهشتی و همچنین بوستان مترو علی آباد، پارکینگ مترو علی آباد، ایستگاه مترو علي آباد، مسجد ثارالله و ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس رانی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این پایانه به ایستگاه مترو علي آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، دستواره، بهشتی نهم


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فازی (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه تاکسیرانی مترو علی آباد تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه تاکسیرانی مترو علی آباد تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه تاکسیرانی مترو علی آباد تهران ندارد.