info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک سپاهان شهر
category

ایستگاه اتوبوس پارک سپاهان شهر اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک سپاهان شهر

ایستگاه اتوبوس پارک سپاهان شهر (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان غدیر، فاتح واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه بعثت و همچنین فروشگاه کوثر، پست سپاهان شهر، داروخانه دکتر آرسته، خودپرداز بانک ملی و پیتزا شیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک سپاهان شهر اصفهان

ایستگاه اتوبوس پارک سپاهان شهر اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در غدیر، فاتح قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک سپاهان شهر اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی یاسین را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک سپاهان شهر اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک سپاهان شهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نظام
  بزرگراه شهید دستجردی، شاهد، قائم
 • ایستگاه اتوبوس بهمن 2
  شاهد، بلوار بهمن 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک سپاهان شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک سپاهان شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک سپاهان شهر ندارد.
  neshan logo