info
عکس ایستگاه اتوبوس مارکت سیلو
category

ایستگاه اتوبوس مارکت سیلو محله کوی فیضیه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مارکت سیلو

ایستگاه اتوبوس مارکت سیلو (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی فیضیه یزد و خیابان محقق داماد واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کوی فیضیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا پدربزرگ، سالن زیبایی هلچین، درمانگاه اختصاصی حیوانات خانگی دکتر حسین آنتیک چی ، آرایشگاه میخک طلایی و سهند رایانه کویر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مارکت سیلو یزد

در شهر یزد، محله کوی فیضیه ، ایستگاه اتوبوس مارکت سیلو یزد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار آتش نشان، خیابان صدرالساداتی، خیابان محقق داماد، بین محقق داماد 1 و 2 بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مارکت سیلو یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مارکت سیلو یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مارکت سیلو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن
  بلوار دانشجو، حسینعلی گل 13
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مارکت سیلو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مارکت سیلو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مارکت سیلو ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار آتش نشان، خیابان صدرالساداتی، خیابان محقق داماد، بین محقق داماد 1 و 2
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo