info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان مریم
category

ایستگاه اتوبوس بوستان مریم محله شهرک آزادی، تهران

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان مریم

ایستگاه اتوبوس بوستان مریم (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک آزادی تهران و خیابان محمد رسول الله واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهرک آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یکشنبه بازار و همچنین دبیرستان نمونه دولتی شهید فرجی، خانه تکواندو پایتخت (شهدای شهرک آزادی)، شیرینی شاه توت، خانه فرهنگ نور دانش و شرکت طراحی سایت زیرال ایده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان مریم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بوستان مریم تهران است که در محله شهرک آزادی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ولیعصر، محمد رسول الله، بین امام محمد باقر و امام علی النقی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بوستان مریم تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو ورزشگاه آزادی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پیام واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بوستان مریم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان مریم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه مترو استادیوم آزادی
  بلوار ورزشگاه آزادی
 • ایستگاه اتوبوس شیشه مینا
  شیشه مینا، بین لشگری و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس بدر
  شیشه مینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ‌... ‌‌𝑪𝒂𝒓𝒓𝒐𝒍 ... (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان مریم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان مریم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان مریم ندارد.
  location استان تهران، تهران، ولیعصر، محمد رسول الله، بین امام محمد باقر و امام علی النقی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo